Tokeneo to firma, która jest bardzo popularna w świecie cyfrowej waluty. W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia, że pracuje ona nad otwarciem giełdy kryptowalut, która ma być w Polsce. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że owa giełda ma się wyróżniać tym, że będzie można ją kupić…

Polegać będzie to przede wszystkim na tym, że użytkownicy, którzy wchodzą w skład posiadania tokenów TEO, będą mieli możliwość uczestnictwa w podziale zysków. Codziennie będą otrzymywać aż 50 procent zysku, który został wypracowany, zyski będą generowane dzięki transakcją, które będą dokonywane na giełdzie.

Podział zysków w Tokeneo. Szansa dla użytkowników platformy.

Głównym celem w którym powstała giełda jest utworzenie systemu dającego możliwości inwestorom. Przede wszystkim chodzi o udział w rozwoju platformy. Wypłaty z tego tytułu będą określane na podstawie zaangażowania, jakie użytkownik przeznaczy w rozwój platformy. Wszystkie działania będą wyrażane za pomocą liczb zdeponowanych tokenów TEO. Każdy dzień kończy się wygenerowaniem zysków, które wcześniej są dystrybuowane cyklicznie.

– codziennie w portfelach naszych użytkowników pojawiać się będzie 50% opłat transakcyjnych. Jeżeli użytkownik posiada TEO to zyskuje możliwość zwiększenia „kopania” do  kilku, kilkanastu a nawet kilkadziesięciu kryptowalut w tym samym czasie. Zaraz po przekazaniu udziałów, użytkownik zyskuje sposobność swobodnego dysponowania – taki komentarz uzyskaliśmy z ust Tomasza Rozmus, CEO Tokeneo.

Dołączenie do systemu jest proste. Wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie giełdy ( link https://market.tokeneo.com/eni ) kolejnym krokiem jest dokonanie choćby małego depozytu TEO. Właściciel platformy dla pierwszych 1000 osób przewiduje lepsze warunki. Wskazana liczba pierwszych użytkowników  w prezencie zyska 100 tokenów TEO. Warunkiem jest pomyślna weryfikacja użytkownika. Wszystkie osoby, które będą posiadaczami TEO otrzyma aż 50 procent uzyskanego dochodu.

Priorytet to bezpieczeństwo inwestorów

Cały system zabezpieczeń, został tak dopasowany do platformy aby zapewnić całkowitą ochronę inwestorom. Ogromny nacisk położono na to aby zminimalizowane zostało również ryzyko kursowe a także manipulacje na rynku TEO. Obniżenie ryzyka ma zapewnić również pozostawienie 90 % tokenów w rękach inwestorów. Dodatkowo ma to na celu zwiększenie komfortu inwestycyjnego uczestników biorących udział w zbiórce. Powstaną także warunki mające na celu umożliwienie wymianę informacji pomiędzy inwestorami a Tokeneo.

–  Bardzo ważne jest dla nas to aby jak największa liczba osób miała możliwość zarobienia na stworzonej przez nas platformie. Stąd wprowadzenie braku ograniczeń. Każda osoba, która chce zainwestować uzyskuje od nas taką możliwość. Każdy jest mile widziany, nawet ten który posiada małą ilość tokenów. – taką wypowiedź opublikował Rozmus.

Już 5 września br. rusza możliwość rejestracji na giełdzie. Już w tym dniu każdy chętny będzie mógł zostać nowym użytkownikiem. Każdy kandydat będzie musiał przejść przez proces weryfikacji. Polega ona na przeslaniu zdjęć dokumentu tożsamości, może nim być paszport bądź dowód osobisty. Kolejno w celach weryfikacji należy przesłać również zdjęcie siebie z tym dowodem tożsamości, czyli potocznie zwane selfie.

Uzyskanie udziałów w giełdzie będzie możliwe nawet przy najmniejszej posiadanej ilości tokenów. Nie istnieją ograniczenia a także brak jest wymogów odnośnie ilości nabywania TEO.