Platforma Trading 212 której poświęcona jest poniższa prezentacja podała do wiadomości publicznej swoją nową akcję promocyjną. Polega ona na zasileniu konta użytkownika, który nie tylko całkowicie, ale również poprawnie wykonana procedurę rejestracyjną na platformie.

Ilość przyznawanych akcji wynosi 1. Proces będzie odbywał się losowo i do tyczy jednej z amerykańskich spółek (np. Uber, Ford Motor, AMD). Wartość akcji wynosi od 35 złotych do 425 złotych. Dodatkowo użytkownik, który poleci ten w całkowicie darmowy produkt, czyli dostęp do platformy inwestycyjnej Trading 212 Invest może otrzymać dodatkowy bonus w postaci kolejnej losowej akcji!

Prezentacja platformy Trading 212

Trading 212 jest brytyjską firma działającą w sektorze technologii finansowych, której cechą charakterystyczną jest to, że demokratyzuje rynki finansowe. Odbywa się to na skutek tworzenia:

  • bezpłatnych
  • inteligentnych
  • proste w obsłudze

aplikacji za pomocą których jej użytkownicy mogą prowadzić handel zarówno akcjami, walutami jak i towarami.

Trading 212 jest nowatorską platforma inwestycyjną, na której koszta związane z grą na giełdzie zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Wspomniany podmiot nie pobiera od swoich użytkowników żadnych prowizji zarówno za zakup, jak i sprzedaż akcji. Dodatkowo w swojej ofercie posiada tzw. akcje ułamkowe. To właśnie dzięki nim użytkownik giełdy może pozwolić sobie na zakup np. połowy akcji interesującej go spółki, bezpłatną wymianę walut oraz dostęp do ponad 2100 globalnych akcji oraz ETF. Dodatkowym atutem platforma Trading 212 jest jej niezwykle prosta obsługa. Fakt ten jest szczególnie istotny dla osób zaczynających lub posiadających niewielkie doświadczenie w zakresie inwestowania na giełdzie.

Omega Best – Jak odzyskać pieniądze?

Zalety korzystania Trading 212

Jak działa Trading 212?

Platforma Trading 212 jest nowatorskim narzędziem inwestycyjnym za pomocą którego jej zarejestrowani użytkownicy mogą przeprowadzać handel akcjami, walutami oraz innymi towarami. Warto podkreślić fakt, że giełda znajduje się pod nadzorem FCA , czyli angielskiego odpowiednika Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) co wiąże się z faktem, wszystkie środki zdeponowane na kontach są zabezpieczone gwarancjami bankowymi.

Crypto engine – Sprawdź platformę dla kryptowalut

Jak odebrać bonus od Trading 212?

Aby odebrać bonus od platformy Trading 212 wystarczy przejść przez kilka etapów opisanych poniżej:

  • etap 1 polegający na dokonaniu rejestracji nie wymagających jakichkolwiek kosztów. Cały proces można przeprowadzić klikając na link polecający
  • etap 2 polegający na weryfikacji użytkownika na podstawie jego adresu zamieszkania widniejącego w dowodzie osobistym lub paszporcie oraz rachunku za dowolne media czy też wyciągu z rachunku bankowego. Wymóg zweryfikowania tożsamości nałożony jest na każdą instytucję finansową
  • etap 3 polegający na dokonaniu wpłaty depozytu w wysokości 5 złotych. Warto podkreślić, że użytkownik może zasilić swoje konto w najbardziej dogodny dla niego sposób. Do wyboru mamy tutaj przelew bankowy, Skrill lub użycie karty kredytowej lub debetowej
  • etap 4 polegający na zasileniu konta nowego użytkownika, który właśnie wpłaci depozyt, jedną losową akcją
  • etap 5 po otrzymaniu wspomnianej powyżej akcji właściciel konta może dokonać jej sprzedaży, a następnie wypłacić uzyskane w ten sposób środki na użytą wcześniej kartę debetową lub kredytową czy też rachunek bankowy z którego dokonał wpłaty depozytu.

Ile można zarobić z Trading 212?

Tak naprawdę trudno jednoznacznie odpowiedzieć na powyższe pytanie. Wartość przyznawanych losowo akcji dla nowych użytkowników, którzy zakończyli poprawnie proces rejestracji mieści się w przedziale od 35 do 425 złotych. Wszystko więc zależy od sprzyjającego szczęścia oraz obecnego kursu. Warto podkreślić, że akcje mogą zostać sprzedane od razu po zasileniu konta. Można też obracać nimi i nabyć w ten sposób doświadczenia, które zostanie wykorzystane w kolejnych inwestycjach.

Crypto Revenue Opinie 2020 – Platforma inwestycyjna w Kryptowaluty

Nie należy również zapominać o możliwości dodatkowego zarobku na skutek polecenia platformy inwestycyjnej Trading 212. Jak wspomnieliśmy wcześniej wiąże się z nią przydzielenie dodatkowej losowo wybranej akcji jednej z amerykańskich spółek. Przy sprzyjającej passie może to znacznie wpłynąć na wysokość zysku użytkownika platformy.