NAGA to bardzo ciekawa platforma. Celem tejże platformy jest możliwe ułatwienie życia wszystkim, którzy zarabiać chcą na finansowych rynkach. Zarówno wspiera rynek kryptowalutowy, ale także rynki finansowe tradycyjne. Można powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju ekosystem.

Na ten ekosystem składają się: platforma do tradingu, dedykowana karta płatnicza z kontem indywidualnym IBAN oraz giełda czy też portfel. Na pewno dużą popularnością cieszy się opcja nazywana copytrandingiem. Chodzi tutaj o zautomatyzowane kopiowanie ruchów bardzo doświadczonych traderów, którzy zarabiają spore pieniądze na rynku. Już za moment dowiemy się czym tak naprawdę jest NAGA oraz dlaczego warto się z tą platformą zaprzyjaźnić.

Ogólnie rzecz biorąc, to firma została założona w roku 2015. Bardzo ważną informacją jest także to, że jest uregulowana przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. Współtwórcą ten platformy jest Benjamin Bilski. Został nawet wyróżniony przez magazyn Forbes. Fosun (jednak z największych inwestycyjnych firm całego świata) w roku 2017 zainwestowała dużą kwotę w projekt NAGA. Dokładnie mowa tutaj o kwocie 12 350 000 euro. Umożliwiło to na pewno bardzo dynamiczny rozwój platformy w latach kolejnych. Tego samego roku firmy NAGA Group AG miała swój debiut we Frankfurcie. Co więcej także osiągnęła wartość pięćdziesięciu milionów UDS od startu w kilka miesięcy. A jak jest obecnie? Teraz to chyba najszybciej rosnąca na świecie społeczność inwestorów.

Rejestracja w NAGA

Sam proces rejestracji w NAGA należy do bardzo intuicyjnego oraz przebiega niezwykle sprawnie. W żadnym wypadku nie napotkamy żadnych niespodzianek. Wygląda to bardzo podobnie jak w przypadku rejestracji na samych giełdach kryptowalut. Na początek, tutaj podajemy swoje dane podstawowe, które są niezbędne do utworzenia dla siebie konta.

Musimy jednak uważać, aby z praktycznych względów na rejestracyjnym etapie wybrać NAGA Capital Ltd., dzięki temu będziemy mieli na platformie dużo większe możliwości. Chodzi tutaj między innymi o więcej traderów do obserwowania, kilka innych korzyści, o których dowiemy się więcej w grupie wsparcia już wspomnianej czy też znaczne większa dźwignię. Aby móc skorzystać ze spektrum pełnego możliwości platformy NAGA, po samej rejestracji dokonać należy samej weryfikacji konta przy pomocy dokumentu tożsamości. Wynika to z niczego innego jak z faktu, że jest to legalnie w pełni działająca firma, która przestrzega wszelkich obowiązujących standardów prawnych.

Karta Naga – niezwykle wygodny sposób na korzystanie ze swoich środków

Partnerzy firmy skorzystać mogą również z bardzo ciekawej możliwości. Chodzi tutaj o dedykowaną płatnicza kartę, która jest połączona bezpośrednio z platformą. Dzięki tejże karcie, można w sposób wiarygodny używać środków, które się znajdują w naszym własnym portfelu. Kary są wydawane przez Mastercard oraz dokładnie w taki sam sposób można z nich korzystać, jak z kart, które wydawane są przez banki.

Właśnie za ich pomocą z bankomatu wypłacimy środki, zapłacimy w sklepie za zakupy oraz dokonamy transakcji w sieci. Przy jej pomocy będziemy mogli także zakupić jedną z kryptowalut, które są dostępne na platformie NAGA. Mamy do dyspozycji tutaj, aż trzy bardzo różne waluty. Chodzi o dolar amerykański, euro oraz funt brytyjski. Będzie to opcja użyteczna dla osób, które podróżują po świecie oraz wykonujących międzynarodowe transakcje, ale karta oczywiście jest funkcjonalna także w Polsce.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Pomimo tego, że NAGA to legalnie działająca oraz także sprawdzona firma. Należy zawsze pamiętać o kwestiach podstawowych bezpieczeństwa. Zasada numer jeden brzmi – nie inwestuj w żadnym wypadku większych pieniędzy, a niżeli możesz stracić. Jeżeli się zdecydujemy na kopiowanie ruchów traderów, tylko korzystaj z tych, którzy naprawdę mają dobre wyniki. Sprawdzić możemy to bardzo łatwo.

Wystarczy, że dołączymy do polskiej dedykowanej społeczności grupy wsparcia na Facebooku. Jest to naprawdę genialne miejsce, aby zdobyć na start informacje, porozmawiać z użytkownikami innymi oraz także zwiększać stopniowo swoją skuteczność. Tutaj grają wszyscy do jednej bramki.