Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Korzyści i jakie opinie o Gamerhash?

Witam;

Od dłuższego czasu podczas przeglądania stron wirtualnego świata wyświetlają się reklamy, linki oraz inne chwyty marketingowe dotyczące tzw. kryptowalut jedną z nich jest Gamerhash. Jako, że mnie to zaintrygowało zacząłem szperać w sieci odnośnie kryptowalut. Oczywiście pierwsze kroki jakie skierowałem to poznanie samego określenia oraz poznania "z czym to się je".

Kryptowaluta jest tak naprawdę rozproszonym systemem księgowym zawierający informacje o stanie posiadanych w umowach jednostek. Ujmując sprawę najprościej jak można oznacza, to że kryptowaluta jest wurtualną walutą. Każda waluta ma własny unikatowy kod, który zapobiega kopiowaniu czy ponownemu wydaniu.

Co ważne w kryptowalutach nie ma żadnych regulacji, czyli nie ma np. Centralnego Banku Kryptowalutowego" czy innej instytucji, która może wtrącać się podaż i obniżać wartość. Czyli wartość zależy wyłącznie od wolnego rynku. Brzmi to wszystko jak fantazja, lecz biorąc pod uwagę, że ludzie obracają kryptowalutami coraz więcej osób się tym interesuje. Ostatnio jeden z piłkarzy pochwalił się jak zarabia na kryptowalutach.

Pytanie czy mieliście styczność z Gamerhash?

Czy warto podjąć inwestycje w Gamerhash?

Jakie posiadacie doświadczenie z kryptowalutami?

Dzięki.

Wpisy na forum dyskusyjnym BitcoinAltcoin.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. BitcoinAltcoin.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.