Handlowanie kryptowalutą jest coraz bardziej proste i przystępne. Cyfrową walutę możesz kupić i sprzedać o każdej porze dnia i nocy. Możliwość osiągnięcia sporego zysku sprawiła, że Bitcoin w ciągu kilku lat przyciągnął wielu inwestorów. Rynek kryptowalut ma jedną zasadniczą przewagę nad giełdą – jest otwarty 24 godziny na dobę. Podobnie jest z Crypto engine – żeby dokonywać tam transakcji kupna lub sprzedaży wystarczy mieć tylko dostęp do Internetu.

Crypto engine – platforma o wielu możliwościach

Rynek kryptowalut daje inwestorom wiele okazji do zarobku. Można zarabiać zarówno wtedy gdy ceny kryptowalut rosną, jak i kiedy maleją. Jak to możliwe? Zasada jest taka sama, jak na giełdzie czy Forexie – można przyjąć krótką pozycję lub użyć dźwigni.

Próbując kupić kryptowaluty zapewne trafiłeś na Crypto engine. Jest to platforma inwestycyjna, która z jednej strony umożliwia handel różnymi kryptowalutami, a z drugiej daje ogromne możliwości analizy wielu danych, na podstawie których tworzonych jest szereg spostrzeżeń. Dzięki temu nawet niedoświadczeni inwestorzy mogą zacząć zabawę z kryptowalutami. W Crypto engine i powiązanych z nią botach używana jest technologia Artificial Intelligence umożliwiającą dokonanie analizy technicznej i fundamentalnej z około 95% poziomem dokładności.

Dlaczego warto korzystać z Crypto engine?

Możesz wierzyć lub nie, ale wielu inwestorów zarejestrowanych na platformie Crypto engine potrafi z 250 dolarowego depozytu zarobić prawie 2000 dolarów. Jest to możliwe w głównej mierze dzięki technologii, na której opiera się Crypto engine oraz od zaoferowanych przez partnerów brokerów warunków handlowych. Szczególną zaletą użytkowania tej platformy jest to, że współpracuje ona z fachowymi brokerami robotów, zajmującymi się przyjmowaniem depozytów i wykonywaniem zleceń od robota.

Brokerzy robotów tym różnią się od tradycyjnych, że wyposażeni są w systemy transakcyjne zapewniające im natychmiastową realizację zamówień. Dodatkowo, platformy inwestycyjne takie jak Crypto engine, stosują strategię skalowania wysokiej częstotliwości. Wymaga to natychmiastowej realizacji zlecenia, bo nawet niewielkie opóźnienie może doprowadzić do ogromnych strat.

Wielką zaletą Crypto engine jest możliwość handlu za pomocą konta demo. Dzięki temu nowy użytkownik może zapoznać się z  panującymi tu zasadami handlu oraz mechanizmami działania rynku kryptowalut. Jest to o tyle istotne, że każdy najdrobniejszy błąd podczas rzeczywistej inwestycji może doprowadzić do straty kapitału. Demonstracyjne konto oferowane przez Crypto engine ma dostępne praktycznie te same funkcje, które są do dyspozycji w prawdziwym koncie.

Czy platforma Crypto engine jest legalna?

Zdecydowanie tak, więc nie masz czego się obawiać. Spokojnie możesz ją wybrać jeżeli chcesz zainwestować w kryptowaluty. Zastosowane w tej platformie najnowsze technologie, oparte na sztucznej inteligencji, mogą zapewnić wysokie stopy zwrotu. Cieszą się one dużą popularnością oraz zyskują uznanie wśród liderów tego rynku.

Dlaczego warto otworzyć konto w Crypto engine?

Przede wszystkim platforma Crypto engine daje swoim użytkownikom możliwość wypłacania pieniędzy w dowolnej chwili. Nie ma tutaj żadnych limitów, ograniczeń lub ukrytych opłat. W celu wypłaty środków należy jedynie wypełnić stosowny formularz, a pieniądze pojawią się na Twoim koncie do 5 godzin. Dzięki swoim partnerom, Crypto engine dodatkowo oferuje ochronę przed ujemnym saldem, co jest istotne w celu zminimalizowania ryzyka strat.

Dostępne waluty w Crypto engine

Platforma inwestycyjna Crypto engine w chwili obecnej umożliwia swoim użytkownikom obrót następującymi kryptowalutami:

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Bitcoin Gold
  • Monero
  • Zcash
  • Ripple
  • Status
  • Golem
  • Lisk

Jak zarejestrować konto w Crypto engine?

Założenie konta na platformie Crypto engine jest dziecinnie proste i nie powinno zająć więcej niż 20 minut. Nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności, ani specjalistycznej wiedzy. Trochę dłużej, bo około godziny, może potrwać weryfikacja tożsamości, która jest niezbędna do tego, żeby w pełni korzystać z konta użytkownika i dokonywać na nim handlu kryptowalutami.

W celu ułatwienia założenia konta w Crypto engine przygotowaliśmy mały poradnik krok po kroku:

1. Założenie bezpłatnego konta.

W tym celu należy po prostu wejść na stronę internetową Crypto engine i starannie wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się w prawym górnym rogu. Zawiera on standardowe podstawowe dane: imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz adres mailowy. Ten proces wstępnej rejestracji trwa zaledwie kilka minut. Nie musisz się również martwić o bezpieczeństwo swoich danych, ponieważ Crypto engine posiada i stosuje wszelkie niezbędne środki zapewniające ich ochronę.

2. Szczegółowa weryfikacja tożsamości.

Wszystkie poważne instytucje finansowe na świecie dokonują weryfikacji tożsamości swoich klientów, zanim przyjmą od nich jakikolwiek depozyt. Jest to przede wszystkim związane z ustawą o przeciwdziałaniu prania pieniędzy oraz finansowania terroryzmu. Jeżeli jakaś platforma inwestycyjna nie wymaga od Ciebie weryfikacji danych, to nie powinieneś z niej korzystać. Weryfikacja tożsamości w Crypto engine jest dużo szybsza niż u konkurencji i trwa niecałą godzinę. Żeby przejść ją pozytywnie będziesz poproszony o przesłanie ostatniego rachunku, na którym widnieją Twoje dane, w celu zweryfikowania aktualnego adresu zamieszkania.

3. Dokonaj depozytu i… zarabiaj!

Jeżeli przejdziesz pozytywnie weryfikację tożsamości, to pozostaje Ci już tylko wpłata minimalnego depozytu, który wynosi 250 dolarów. Crypto engine daje możliwość wpłaty z wykorzystaniem: kart debetowych, kart kredytowych, przelewu bankowego lub popularnych portfeli elektronicznych (WebMoney, Neteller, Skrill). Platforma akceptuje również prorfele Bitcoin oraz Ethereum. Dokonanie wpłaty nie wiąże się z dokonywaniem żadnej opłaty, a środki księgowane są na koncie w ciągu kilku minut.

Publikacja Sponsorowana

UWAGA — powyższy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej. Nie zgadzamy się by na podstawie wpisu ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek inwestycje. Inwestując na podstawie wpisów sponsorowanych bardzo mocno ryzykujesz i MOŻESZ WSZYSTKO STRACIĆ.

Żadna z informacji tutaj zawarta nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715