PorBit Exclusive jest jedną z dodatkowych możliwości, funkcji premium, która była bardzo głośnie zapowiadana przez platformę ProBit. Do informacji publicznej przeniknęły właśnie pierwsze informacje o tym innowacyjnym rozwiązaniu.

Dlaczego warto skorzystać z ProBit Exclusive?

ProBit Exclusive stwarza możliwość kupowania tokenów, nie tylko po atrakcyjnych cenach, ale w szczególności tych, które mogą poszczycić się największym zainteresowaniem wśród graczy i to przed oficjalnymi notowaniami na giełdzie. Są one dostępne na rynku płynnym i mają dokładnie określoną kapitalizację rynkową.

Tokeny można kupić także przy popycie przewyższającym podaż. Wyklucza to możliwość wykupienia wszystkich tokenów przez dużych inwestorów w kilka sekund. Każdy inwestor otrzyma tokeny, które zamówił. Jednak kiedy ich ilość okaże się zbyt niska, to wówczas wszystko jest proporcjonalnie przeliczane do złożonych zamówień.

Okazuje się, że niektóre projekty, czołowych kryptowalut, zostało zaakceptowanych do uczestnictwa w ProBit Exclusive. Równolegle trwają spekulacje o tym, które będą jako pierwsze włączone do usługi ProBit Exclusive.

Do ProBit Exclusive mogą dołączyć wyłącznie te tokeny, które znajdują się w top 200 na stronie CoinMarketCap, a jednocześnie uzyskują wysoką płynność na największych giełdach cyfrowych walut.

Równolegle aukcje premium stwarzają możliwość dla projektów, które dążą do przyspieszenia procesu adopcji. Pozwoli im to na wykup przez następne grupy demograficzne. Zachęcać do tego będą rabaty i okazjonalne ceny.

Członkostwo w ProBit Exclusive pozwala na to, aby skorzystać z wysokiej płynności oferowanej przez rynki USDT i KRW ProBit Exchange. W konsekwencji umożliwia to dotarcie do koreańskich użytkowników i mieszkańców Azji, Ameryki Łacińskiej i Europy. Pozwala na to przetłumaczenie na 30 języków.

Sukces platformy IEO i rynku handlu wtórnego zachęciły do powstania ProBit Exclusive. Rynek kryptowalut już niejednokrotnie skupiał się na ProBit, było to m.in. w czerwcu 2019r. podczas Launchpad Premium IEO, kiedy SportX osiągał aż potrójną wartość tokena już po pierwszym notowaniu.

Zgromadzone doświadczenie i fachowa wiedza stanowią najlepszą podstawę do uzyskania sukcesu przez platformę aukcyjną. Już wkrótce pojawią się potwierdzone informacje o tym, jaki token będzie dostępny w sprzedaży jako pierwszy.

ProBit Exclusive posiada dwie najistotniejsze funkcje:

 • ProBit Exclusive – umożliwia dokonywanie przedsprzedaży tokenów, które nie były wcześniej notowane na giełdzie ProBit. Dopiero po zakończeniu subskrypcji, te tokeny są włączane do notowań na giełdzie.
 • ProBit Exclusive Lite – pozwala na prowadzenie sprzedaży tokeków po atrakcyjnych cenach także tych, które były już notowane na giełdzie ProBit

Giełda ProBit

Giełda ProBit cieszy się uznaniem jako jedna z 20 najważniejszych giełd kryptowalutowych. Decydującym czynnikiem jest wartość rzeczywistego dziennego obrotu. W trakcie swojego działania dokonała ponad 200 rund IEO. Aktualnie może poszczycić się posiadaniem 800 par walutowych i kryptowalutowych, co pozwala utrzymywać jej pozycję lidera na tle innych platform.

Charakterystyka giełdy ProBit:

 • Umożliwia jednoczesny zakup, a także sprzedaż ponad 400 tokenów
 • społeczność budowana jest przez ponad 100.000 członków
 • w każdym miesiącu, ilość aktywnych członków wynosi 50.000
 • w ciągu miesiąca odwiedzana jest ponad 2,5 mln razy
 • w aplikacjach własnych i partnerskich posiada aż 40 mln uczestników
 • giełda posiada globalny zasięg, a dodatkowo umożliwia uzyskanie wielojęzycznego wsparcia i dostęp do strony w 40 językach.

Za dołączenie do społeczności programu ProBit, możesz skorzystać z licznych korzyści:

 1. Rabat w naliczanych opłatach za prowizję – Za zakup PROB można uiszczać opłaty transakcyjne i zmniejszyć ich wartość do 0,03%
 2. Dla posiadaczy 100 tys. PROB, przewidziane jest zwolnienie z prowizji za handel BTC, ETH i XRP
 3. Posiadanie 100 tys. PROB, pozwala osiągnąć 4% rocznie
 4. Przejrzysty program partnerski: zaproszenie nowych użytkowników do założenia konta pozwala zarabiać od 10% do 30% ponoszonych przez nich opłat transakcyjnych