Giełda kryptowalut Bitbay.net jest jedną najpopularniejszych platform wśród inwestorów spekulujących na walutach alternatywnych. W tym artykule dowiesz się dlaczego warto inwestować na tej giełdzie, bitbay kto stoi za projektem, czy też jak wygląda Bitbay weryfikacja użytkowników? Zapraszamy do lektury.

 

Giełda kryptowlut Bitbay.net – historia platformy

Debiut giełdy walut cyfrowych Bitbay.net miał miejsce w 2014 roku. Od tego czasu platforma stale się rozwijała. Obecnie należy do jednej z największych giełd tego typu w Europie. A zdecydowanie jest największą giełdą w Europie Środkowo-Wschodniej. Bitbay kto stoi za projektem?

Twórca Bitbay.net jest Sylwester Suszek, który również przez kilka lat pełnił w niej funkcję CEO. To znana postać na rynku kryptowalut. Często włączał się w akcje popularyzacji inwestycji w cyfrowe waluty. Wcześniej aktywnie działałał na rynku finansowym, gdzie współtworzył dwie liczące się firmy. To doświadczenie zaprocentowało podczas tworzenia Bitbay. Ważną datą w historii tej giełdy jest rok 2018. Wówczas to zmieniła ona właściciela. Obecnie na jej czele stoi nowy prezes – Paweł Sobków. Dodatkowo giełda Bitbay została przeniesiona na Maltę.

 

Dlaczego warto handlować kryptowalutami na Bitbay.net?

Dlaczego właściwie warto wybrać akurat giełdę Bitbay.net jeśli chcemy zainwestować w kryptowaluty? Bitbay wady i zalety tego rozwiązania są do powszechnie znane wśród inwestorów. Jako główną zaletę tej platformy można uznać jej wielkość i rozpoznawalność. Giełda może pochwalić się liczną 800 000 aktywnych użytkowników. To osoby, które zaufały twórcom Bitbay i są skłonne za pośrednictwem tej właśnie giełdy inwestować w kryptowaluty. Co skłoniło ich do takiej decyzji? Jak kształtują się opłaty na tej giełdzie? Czy Bitbay prowizje są na przystępnym poziomie?

Opłaty i prowizje na Bitbay.net

Bitbay prowizje i opłaty kształtują się na poziomach, które dla inwestorów są jak najbardziej do zaakceptowania. A warto podkreślić, że przy wyborze odpowiedniego konta takie opłaty będą w zasadzie zerowe. Przyjrzymy się jak wygląda sytuacja kiedy chcemy otworzyć konto osobiste na Bitbay. W tym wypadku za prowadzenie takiego konta nie zapłacimy ani złotówki, Jak widać taka opcja jest więc kusząca. Również za wpłaty i za wystawienie oferty giełda nie pobiera żadnych opłat. Prowizje są naliczane dopiero jeśli chcemy pieniądze wypłacić z konta.

Bitbay prowizje uzależnione są od tego jaką kryptowalutę chcemy spieniężyć. Są to wysokości, które podlegają zmianom w zależność od polityki cenowej giełdy. Dlatego warto wysokość prowizji od wypłaty sprawdzić bezpośrednio na stronie internetowej giełdy Bitbay.net.

Jak giełdę Bitbay.net postrzegają inwestorzy?

Bitbay wady i zalety tego tej giełdy w oczach inwestorów są dość powszechne znane. Jako zaletę podkreślają oni najczęściej fakt, że na Bitbay można handlować aż ponad 20 kryptowalutami. Warto również wspomnieć, że aktywni inwestorzy mogą liczyć na ciekawe udogodnienia w handlu kryptowalutami. Przede wszystkim zyskują dostęp do profesjonalnych narzędzi, bez których nie może się obyć współczesny trader.

Inwestorzy mogą na bieżąco analizować wiele rodzajów wykresów i stosować różnorodne wskaźniki takie jak choćby MACD, czy też RSI. Interfejs inwestora jest bardzo intuicyjny i mogą oni śledzić kilka wykresów różnych kryptowalut w jednym czasie. Warto również podkreślić, że giełda włożyła sporo wysiłku i środków w zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa środków zdeponowanych na koncie.

Bitbay weryfikacja użytkowników jest zabezpieczona choćby dwustopniowym logowaniem. Trudno w tym miejscu wskazać na jakieś wady tej giełdy. Bitbay opinie ma w przeważającej większości pozytywne. Jednak na forach internetowych poświęconych inwestycjom w kryptowaluty można znaleźć informacje o tym, że inwestorzy skarżą się na prowizje nie ze względu na ich wysokość, ale dlatego, że w ogóle są naliczane. Albowiem często na innych giełdach można się spotkać z zerowymi prowizjami. Jednak dzięki tym opłatom możliwy jest rozwój giełdy i optymalne dostosowanie jej do potrzeb inwestorów.

Giełda Bitbay nowości

Giełda Bitbay.net stale się rozwija i jej użytkownicy mogą liczyć na coraz więcej udogodnień. Jakie Bitbay nowości czekają na inwestorów tej giełdy? Przede wszystkim zdecydowano się choćby na wprowadzenie możliwości wypłat z konta nie tylko w złotówkach, ale również w EURO, USD, czy też GBP. Nie można się więc dziwić, że giełda Bitbay opinie ma pozytywne.