Myślisz o inwestowaniu w Bitcoin? Zastanawiasz się jakie wydarzenia wpływają na kurs Bitcoin? Sprawdź nasze najważniejsze podsumowanie miesiąca styczeń 2020. Wszystkie najważniejsze wydarzenia znajdziesz w jednym miejscu. Musisz wiedzieć co działo się w styczniu i jakie są plany na kolejne miesiące. BitcoinAltcoin.pl udostępnia cykliczne wszystkie najważniejsze informacje w świecie Bitcoin. Dołącz już teraz do naszej społeczności aby wiedzieć jak wygląda rozwój Bitcoin w Polsce i na Świecie.

Top 9 wydarzeń w styczniu 2020, które sprawiły że kurs wystrzelił

Afryka – istotny gracz w rozwoju koncepcji kryptowalut!

W ciągu ostatnich kilku lat sektor finansowy uległ wielu innowacjom, dzięki czemu powstało m.in. zjawisko kryptowaluty. Choć może się to wydawać mało prawdopodobne to właśnie w Afryce, która jest dotychczas nazywana czarnym kontynentem gdzie znajduje się wiele biednych krajów, będzie najważniejszym regionem dla rozwoju kryptowalut. Warto zatem wiedzieć w jaki sposób Afryka może stać się potentatem w rozwoju technologii blockchain oraz kryptowalut.

Bitwala – Bitcoin i Bankowość Bonus 30e za darmo

Bitwala jest krokiem naturalnym w stronę tego, aby połączyć kryptowaluty razem z tradycyjną bankowością. Sam cel projektu to synteza w zasadzie dwóch światów na jednej platformie. Chodzi o to, aby samo życie w ekonomii cyfrowej stało się jeszcze bardziej prostsze.

Bitcoin zmierza w kierunku 13 tys. dolarów

Pan Maksymilian Bączkowski utrzymuje swoje prognozy dal Bitcoina na sesje w najbliższych tygodniach, sugerując w nich, że najstarsza kryptowaluta świata osiągnie poziom 10 tysięcy dolarów albo nawet przebije go i dotrze do poziomu 13 tysięcy USD.

Dash – wprowadzenie do projektu

Dash jest podobnie jak Bitcoin projektem, który skupia wokół siebie bardzo mocną społeczność, która ma sporo do powiedzenia w kwestiach rozwojowych. Na stronie oficjalnej, projekt jest opisywany jako metoda płatności bardzo rewolucyjna.

Historia Bitcoin – Kiedy i dlaczego powstał Bitcoin?

Bitcoin jest pierwszą oraz jednocześnie najpopularniejszą z dostępnych obecnie kryptowalut – będąca samą formą pieniądza, która z kryptografii korzysta w celu kontrolowania swojej kreacji własnej oraz także zarządzania. Rezygnując całkowicie z nadzoru scentralizowanych regulacyjnych organów.

Top 7 najważniejszych wydarzeń Bitcoin w Styczniu 2020

Top 7 najważniejszych wydarzeń Bitcoin, które miały miejsce na naszym globalnym portalu Bitcoin-Squad.com. Poznaj najważniejsze publikacje na naszym serwisie. Uzupełnij wiedzę o wydarzenia abyś w lutym wiedział w jakim kierunku może iść kurs Bitcoin.

Tego jeszcze nigdy nie było – Bitcoin za 18 000 000 dolarów

Powracamy sobie do przeszłości, kiedy to Bitcoin wystartował na dobre, a jego twórca rzekomy zaanonsował ten fakt całemu światu. 18 milionów dolarów jedynie za jedną monetę – tyle obecnie jest warta dzisiaj jego predykcja sprzed lat.

Iran atakuje wojskowe bazy USA – Bitcoin rośnie do 8500$

Iran atakuje bazy Stanów Zjednoczonych w Iraku. To właśnie w dniu dzisiejszych Irańczycy wystrzelili swoje rakiety dokładnie w dwóch kierunkach bezpośrednio na amerykańskie bazy wojskowe. Czekamy cały czas na więcej szczegółów, które będą związane z tym właśnie wydarzeniem. W tle samej zemsty Irańczyków rosną znacznie ceny złota jak i także bitcoina. Czy zatem teza niejakiego Alexa Krugera o wiązaniu samej zwyżki na bitcoinie z sytuacją w samym Iranie z początku tygodnia to w dalszym ciągu absolutny nonsens?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość Bitcoin w 2020

Najlepszy na świecie jasnowidz, Krzysztof Jackowski wraz z nowym rokiem przywiduje przyszłość bliskim nam kryptowalut. Inwestorzy powinni się jego zdaniem trzymać powinni, ponieważ jego zdaniem rok 2020 raczej zbyt kolorowo dla nich się nie zapowiada.