Najlepszy na świecie jasnowidz, Krzysztof Jackowski wraz z nowym rokiem przywiduje przyszłość bliskim nam kryptowalut. Inwestorzy powinni się jego zdaniem trzymać powinni, ponieważ jego zdaniem rok 2020 raczej zbyt kolorowo dla nich się nie zapowiada.

W ostatnich dniach roku 2019 jasnowidz Krzysztof Jackowski przeprowadził na żywo transmisję. Podczas niej przepowiedział przyszłość kryptowalut w roku 2020. Poruszył on tak naprawdę bardzo wiele przeróżnych tematów z dziedziny społecznego życia, walut cyfrowych, gospodarki jak i także ekonomii.

Krzysztof Jackowski jest jak najbardziej jasnowidzem, który przyszłość przepowiada przy pomocy swoich mniej czy też bardziej paranormalnych zdolności. Niektórzy w związku z tym twierdzą, że predykcje jego są zasługą przeprowadzonego należycie tak zwanego research’u czy też umiejętności wyciągania konkretnych wniosków.

Jednak co by nie mówić, Krzysztof Jackowski uznany został niegdyś przez dokładnie Japończyków za możliwie najlepszego na świecie jasnowidza. Pała się jasnowidzeniem już od dwudziestu lat. Co więcej pomógł już w wielu kryminalnych sprawach. Przysłużył się już w odnalezieniu ponad siedmiuset osób, ale także dokumentów zagubionych, zwierząt czy też dzieł sztuk. Dokumentacja, którą publicznie udostępnia Krzysztof Jackowski jest jak najbardziej rzekomo dowodem prawnym jasnowidzenia.

Co będzie z kryptowalutami?

Oczywiście to co nas szczególnie bardzo interesuje to kryptowaluty. W swojej najnowszej transmisji Krzysztof Jackowski się odnosi również negatywnie do samych kryptowalut, co w swoich przepowiedniach ubiegłego roku. Mówi on o wszelkich nadchodzących spadków kursów wszelkich kryptowalut oraz powrotu ich do wartości odpowiednich.

Jego zdaniem okazuje się, że to co było już dobrego związane z kryptowalutami, dla inwestorów, to jest już niestety poza nimi.

W roku 2020 kryptowaluty pokazywać zaczną swoje naprawdę prawdziwe oblicze. Są przewartościowane stanowczo.

Kryptowaluty w roku 2020 będą odwartościowane, czyli tak naprawdę już stracą.

Niewiele jednak Krzysztof Jackowski mówił o kryptowalutach, jednak się wypowiedział w sposób bardzo jasny jak i także zwięzły. Podkreślił jednak na koniec, że jest to tylko i wyłącznie jego zdanie.

Musimy w tym właśnie momencie przypomnieć, że w roku ubiegłym podczas transmisji na żywo z przewidywaniami na 2019 rok Krzysztof Jackowski powiedzieć, że kryptowaluty to największa ekonomiczna mina dwudziestego pierwszego wieku.

Zapowiedział wówczas wtedy, że w którym momencie to po prostu runie. To właśnie spowoduje totalny już ekonomiczny bałagan. Będzie to tak naprawdę taki światowy Amber Gold.

Inne przepowiednie

Poza tym musimy zaznaczyć, że w najnowszym nagraniu, które jest dostępne na kanale YouTube jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego znajdziemy jak najbardziej predykcje na rok 2020, które dotyczą między innymi takich sytuacji jak: rewolucja w Europie, protest rolników, wojna na Bliskim Wschodzie, przełom badań nad DNA, katastrofa lotnicza w Polsce, przełomowa pamięć masowa czy też bomba chemiczna wisząca nad Izraelem.

Jak widzimy na powyższym naprawdę zapowiada się niezmiernie ciekawie. Co jak co, ale będziemy rozliczać ze wszystkich tych przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego.

Czas pokaże tak naprawdę co się wydarzy w roku 2020, który już się rozpoczął.

Jednak najbardziej interesują nas kwestie inwestorów. Jasnowidz ma odmienne zdanie co do po niektórych analityków, którzy już wcześniej zabrali się za prognozy.

A Państwo co sądzicie na temat przepowiedni jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, które dotyczą ściśle kryptowalut? Czy dostrzegacie w tym lekką przeceną, a może raczej to budzi w nas jakiś niepokój? Wyraźcie swoje zdanie na ten temat, jesteśmy jak najbardziej ciekawi co to będzie? Czy rzeczywiście zarobimy spore pieniądze? A może rzeczywiście naprawdę stracimy? Tak naprawdę może być różnie. Czas pokaże. Chyba znaczącą rolę będzie miał także halving, który jest zapowiedziany na maj rok 2020.