Bonus Bitcoin jest jednym z wielu bitcoinowych kraników. Nazywane są one w ten sposób z uwagi na to, że użytkownik odbierać może w nich kryptowaluty całkiem darmowe. Jednak jest to proces bardzo powolny. W zasadzie kropla po kropli.

Jakimi tematami zajmiemy się w tym artykule? Dowiemy się jak działają dokładnie kraniki z Bitcoinami? Co więcej przekonamy się ile darmowych satoshi odebrać możemy w Bonus Bitcoin? Powiemy sobie do tego co nieco o rejestracji na Bonus Bitcoin.

Jak dokładnie działają kraniki z Bitcoinami?

W rzeczywistości osoby, które korzystają z takich tron nie dostają w żadnym wypadku całych kryptowalut, lecz ich niewielką część. Przykładowo Bitcoin się dzieli do 8 zer po przecinku. Te części nazywają się satoshi. Cała ta zabawa z kranikami polega na niczym innym jak na wykonaniu drobnych czynności w tym celu, aby odebrać mały ułamek w BTC.

A gdzie tutaj jest jakiś haczyk? W jakim konkretnym celu są tworzone takie strony? Tak naprawdę czerpią one korzystać z poszczególnej liczby użytkowników, którzy odbierają systematycznie darmowe satoshi. Ściślej mówią, zarabiają oni na reklamach. W ten właśnie sposób dostają one znacznie więcej, niż są zobowiązani wydać.

Kraniki niejako mogą się stać źródłem wiedzy dla osób, które nie miały nigdy wcześniej styczności z kryptowalutami. Użytkownicy, którzy w sposób systematyczny odbierają ułamki darmowe Bitcoinów, zaczynają się interesować nimi oraz także sięgać po więcej. Zabawa tego typu odgrywa zatem dosyć pozytywną rolę.

Ile satoshi darmowych możemy odebrać w Bonus Bitcoin?

Z informacji, które są przedstawione na stronie wynika, że użytkownik może co piętnaście minut zdobywać do 5000 satoshi. Dodatkowo on otrzymuje pięć procent premii każdego dnia. Pod warunkiem, że w poprzednim on zgłosił minimum jedno roszczenie.

Tak naprawdę są to naprawdę niewielkie kwoty. Przy kursie obecnym BTC, 5000 satoshi to około złotówki. Bonus Bitcoin również oferuje afiliacyjny program. Użytkownik otrzymuje pięćdziesiąt procent prowizji od każdego z roszczeń wykonanych przez osobę, która z jego polecającego linku skorzystała.

Stawka średnia, jaką odebrać można za roszczenie, ulega znacznym zmianom. Jest ona powiązana ściśle z kursem BTC jak i także przychodami z reklam, które trafiają w ręce Bonus Bitcoin. Na przykład może nam się udać jedynie odebrać 4 satoshi, a więc około 0,0010 złotych. chociaż dla niektórych osób jest to świetna zabawa, inni uważają kryptowalutowe kraniki za stratę czasu.

Jak się zarejestrować na Bonus Bitcoin?

Jest to bardzo prosty proces. Wystarczy, że wjedziemy na stronę bonusbitcoin.co oraz przejdziemy do opcji Register (Zarejestruj).

Następnie zostaniemy poproszeni o podanie swojego adresu mailowego oraz ustanowienie hasła oraz akceptację punktów polityki prywatności.

Przed nami już ostatni krok. Chodzi o potwierdzenie adresu mailowe. Aby to zrobić przejdźmy do własnej skrzynki oraz kliknijmy w link, który został nam wysłany przez Bonus Bitcoin.

Już wszystko gotowe. Możemy już odbierać jak i także gromadzić swoje całkiem darmowe satoshi.