Już w tę dzielę w Polsce odbędą się wybory parlamentarne. Wybierać będziemy posłów jak i także senatorów. Zgodnie z sondażami, władzę w kraju utrzyma koalicja Prawa i Sprawiedliwości, Solidarnej Polski oraz Porozumienia, a więc Zjednoczona Prawica. Okazuje się, że w programie jej znajduje się zapis dotyczący samych technologii blockchain.

Podejście innowacyjne powinno także charakteryzować administrację. Kontynuować będą rozwój e-usług jak i także inteligencji sztucznej oraz także blockchaina czy też rozwijać mobilne usługi, które jednocześnie dostosować je do wszelkich oczekiwań obywateli.

Zjednoczona Prawica a sprawa blockchain

O to co nas czeka w kadencji kolejnej, a więc w latach 2019-2023. Zapytaliśmy o to posła Wojciecha Murdzka. Zapowiedział, że kolejna kadencja Sejmu to po prostu kontynuacja wielu obecnie zrealizowanych programów, to także podjęcie projektów, które są zapowiadane w wyborach. Będzie to na pewno kadencja walki o jakże dobry gospodarczy rozwój.

Na pewno zapowiedziano, że nie jest możliwe, aby bezpośrednio wzrost gospodarczy, który ma Polskę doprowadzić do czołówki najlepiej rozwiniętych państw mógłby się odbyć bez żadnych innowacyjności czy też bez technologii nowoczesnych. Zapowiedział także osobiste wsparcie tego kierunku działań oraz przekonuje, że takie właśnie technologie jak chociażby blockchain będą Polskę wyróżniały.

Także w dialogu z osobami jak i także z podmiotami, które są zaangażowane w te jakże nowoczesne rozwiązania Zjednoczona Prawica dążyć będzie do tworzenia samych rozwiązań, które okażą się najkorzystniejsze dla rozwoju tych jakże nowoczesnych gałęzi gospodarki.

Poseł o TecraCoin

Okazuje się tak naprawdę, że poseł Murdzek także śledzi nasz polski rynek jeśli chodzi o blockchaina oraz rynek kryptowalut. Powiedział, że naszym produktem krajowym w obszarze rozwiązań nowych unikatowy może być w światowej skali projekt o nazwie TecraCoin. Projekt na pewno bazuje na doświadczeniach najlepszych, które są związane z samą technologią blockchain, chociażby po protokołach wykorzystanych. Jednocześnie do czynienia mamy z naprawdę ambitnym celem, wspierania tychże rozwiązań jak grafem czy też rozwiązaniami z obszaru samych biotechnologii. Sama tokenizacja inwestycji związanych bezpośrednio z technologiami, które nadają się urynkowienia czy też samego uprzemysłowienia i bazowania na projektach zabezpieczonych różnego rodzaju patentami to może być naprawdę szansą na sukces jakże spektakularny.

Czytając wszystkie wypowiedzi posła Murdzka nam pozostaje jedynie czekać na oficjalne wyniki wyborów oraz także liczyć na to, że partia jego nas nie zawiedzie oraz także zrealizuje zobowiązania tego typu.

Jedna uwaga

Oczywiście nie namawiamy Was do głosowania, na którąkolwiek polityczną siłę. Takie decyzje jak najbardziej musimy podejmować w sposób samodzielny oraz po analizie w