Tomasz Rozmus w swoim najnowszym artykule, mówi o swoich niedawnych inwestycjach. Swą uwagę kieruje przede wszystkim na zakup dużej ilości Bitcoina, a następnie inwestuje w altcoiny.

Inwestycje przy pomocy Bitcoina

22 lipca, późnym popołudniem CEO Tokeneo postanowił, że teraz nadszedł najwyższy czas na to, by wykonać zdecydowany ruch i zakupił Bicoina za około 100 tysięcy złotych! W tamtym momencie Bitcoin zanotował lekki spadek z: 10500, do około: 10200 USD. Dzięki takiemu zagraniu, skutecznie przetestował pułap 100 tysięcy dolarów.

Zadaniem autora, właśnie przy takich poziomach wsparcia i oporów, tworzą się najlepsze inwestycyjne okazje! Dlatego że, Tomasz Razmus budował swoją pozycję już na kilku poziomach BTC (zaczynając od: 3300, następnie stopniowo wyżej), zdecydował, by tym razem zainwestować dzięki temu w altcoiny.

Niestety nie wszystkie altcoiny, są dostępne dzięki walutom fiducjarnym. Te coiny, które są mniej znane, szerszemu gronu inwestorów, są do nabycia jedynie za pośrednictwem Bitcoina. W środowisku inwestorów, krąży pogłoska, iż takie transakcje zawsze przynoszą straty. Natomiast, zdaniem szefa Tokeneo, należy po prostu zmienić podejście do tego zagadnienia. Wykorzystawszy Bitcoina, którego nabycie jest w tej sytuacji konieczne, by nabyć inną kryptowalutę, można przecież obliczyć cenę jednostkową za danego alta.

Waves

Waves jest pierwszym z projektów, w które inwestuje szef Tokeneo. Za ten profekt odpowiada Sasha Ivanov. Sasha z wykształcenia jest fizykiem, który zdobył doświadczenie w różnych projektach inwestycyjnych. Projekt Waves stworzył w 2016 roku. Waves to cała infrastruktura blockchainowa, na której można tworzyć także zupełnie inne projekty. Na tej platformie, założenie własnego tokena, to zaledwie kilka minut. Właśnie dlatego jest swoistym ewenementem w tej branży.

Całkiem niedawno, Sasha Ivanov, chwalił się za pośrednictwem Twittera, iż na stworzonej przez niego platformie, co dwie sekundy pojawia się nowy smart kontrakt. Wprost proporcjonalnie rośnie również liczba tranzakcji, dokonywanych za pomocą platformy Waves. Kryptowaluta Waves, sama w sobie charakteryzuje się tym, że feed z danego dnia dzieli pomiędzy inwestujących. Trudno tutaj nie zauważyć podobieństwa do giełdy Tokeneo.

V SYSTEMS

Tomasz Rozmus zainteresował się także projektem o nazwie: V Systems (VSYS). Projekt ten z założenia umożliwia stworzenie środowiska do rozwoju w sektorze finansowym. Jest dostępny na wielu giełdach, ale nie ma go, na przykład w Binance. Od marca, roku bieżącego, odnotował wzrost aż o kilkaset procent. w tym czasie nie odnotowano nic poza systematycznym wzrostem!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Jak inwestować w altcoiny? Obejrzyj cały materiał przygotowany przez Tomasza Rozmusa! Znajdziesz go poniżej. Miłego oglądania!