Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

W które Altcoins powinienem inwestować?

Jeśli masz jakieś pieniądze po stronie, po której zamierzasz inwestować w altcoins, możesz wybrać monety z większym prawdopodobieństwem na duże zyski w przyszłości niż inne. Ogólnie rzecz biorąc, nikt nie jest w stanie przewidzieć z całą pewnością, która moneta będzie w przyszłości ogromnie drożeć. Zwłaszcza pod koniec niedźwiedziego rynku inwestorzy mogą po prostu cierpliwie czekać na przyszłe działania cenowe.

Dla aktywnych inwestorów utrzymujących się z handlu jest inaczej. Ponieważ na rynkach kryptograficznych zawsze można znaleźć pewną zmienność, inwestorzy jednodni mogą osiągać zyski często używając odpowiednich technik transakcyjnych - nawet na rynku niedźwiedzi.

Ale jeśli nie masz czasu, aby aktywnie handlować w celu szybszego zarabiania pieniędzy, możesz po prostu pozwolić, aby niektóre inwestycje przebiegały długookresowo i czekać, czy te pozycje mogą stać się dochodowe. W takim przypadku dobrze jest poszukać monet, które obecnie oferują najniższy współczynnik ryzyka do najwyższego zysku - pod względem wykresu.

Jeśli klikniesz na listę altcoin na coinmarketcap, możesz łatwo znaleźć wykresy, które są obecnie najbardziej dochodowe (padziernik). W tej chwili jest ich sporo, ponieważ jesteśmy na rynku" niedźwiedzi" od początku tego roku z powodu fazy korekty Bitcoin po parabolicznym biegu "byków."

 

rada: Stosunkowo nowe monety bez dłuższej historii wykresów nie oferują "dna", z którym można porównać obecny niski poziom cen. Oznacza to, że obecny niski poziom powinien być na poziomie poprzedniego niskiego, więc możemy zasugerować, że ten powtarzający się niski poziom jest dolną warstwą wsparcia. Jeśli nie ma dawnego dna, z którym można by porównać, trudno jest przewidzieć, jak głęboko cena może nadal spadać.

Albo, w przypadku starszego wykresu, spadająca cena może nadal nie wyglądać na dno, co oznacza, że nadal wygląda na to, że spada i jeszcze nie biegnie w bok. Jeśli cena biegnie w bok na starej warstwie nośnej, jest bardziej prawdopodobne, że ponownie wzrośnie, niż cena, która nadal znajduje się w fazie spadku.

Wpisy na forum dyskusyjnym BitcoinAltcoin.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. BitcoinAltcoin.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.