Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Darmowe loterie bitcoin co godzinę

Czy miał ktoś doświadczenie ze stronami typu "Darmowa loteria bitcoin"? Czy to naprawde działa, czy te strony są wypłacalne, czy jest to poprostu zwykły scam? Zastanawiam się czy zarejestrować się na tego typu portalach, jednak nie jestem pewny czy nie sprzedam w ten sposób swoich danych osobowych za darmo osobom trzecim. Dzięki za szybką odpowiedź 🙂 Pozdrawiam.

Nie marnuj czasu na wyszukiwanie darmowych witryn zarabiających BTC, takie strony (nazywane są kranami) są przydatne tylko dla Twórcy tych witryn, zajmuje to bardzo dużo czasu, aby zarobić chociażby pare groszy z takich witryn, które są przeznaczone do wyświetlania reklam. Na tych stronach użytkowniucy otrzymują zapłatę za odwiedzenie ich witryny i otrzymują bardzo niewielką kwotę, właściwie tyle co nic.

PS: nie marnuj czasu na takie strony internetowe, lepiej wykonywać inną płatną pracę, zarobią ci która pozwoli zarobić ci sto razy więcej niż takie krany, jeśli nadal chcesz spróbować, to śmiało, ale pamiętaj, że koniec końców zmarnujesz swój czas.

Pozdrawiam, Marek

Wpisy na forum dyskusyjnym BitcoinAltcoin.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. BitcoinAltcoin.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.