Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Darmowe kraniki bitcoin 2019

Witam. Pamiętam jak zarabiałem dosyć dobre pieniądze na kranikach bitcoina w 2014 roku. Po bardzo dużych wzrostach, z moich małych części bitcoina zrobiły się nagle bardzo duże pieniądze jak dla 15 latka wtedy. Czy dzisiaj pod koniec 2019 roku istnieją jeszcze jakieś działające i wypłacalne kraniki wydobywające bitcoina? Dzieki!

Na ten moment mogę polecić dwa działające kraniki, z których sam korzystam:

 

Cointiply, zostało założone w 2018 roku i bardzo dynamicznie się rozwija. Dzięki eleganckiemu interfejsowi i wielu metodom zarabiania bitcoinów, Contiply posiada wszystko co jest niezbędne. Kranik  pozwala zdobyć 200 Satoshis średnio co 60 minut. Oprócz kraniku w Cointiply dostępne są również następujące metody zarabiania bitcoinów:

Oglądanie filmów

Oferty reklamowe

Reklamy Pay to Click

Gry przeglądarkowe

Dla tych, którzy chcą sprawdzić swoje szczęście, w witrynie dostępna jest również funkcja mnożenia kryptowalut przy pomocy hazardu.

Cointiply jest znany jako stosunkowo stabilny, z praktycznie 100% czasem działania, według FaucetHub.

Monety można wypłacić do FaucetHub (portfel internetowy z mikropłatnościami), gdy tylko osiągniesz 35 000 satoshi. Jeśli uzbierasz ponad 100 000 Satoshs, możesz również wypłacić bezpośrednio do swojego portfela Bitcoin.

 

Zdecydowanie polecam freebitco.in

https://freebitco.in/?r=32063655

Kranik wypłacalny, dodatkowe bonusy, co godzinę darmowe satoshi, % za polecenia. Kranik warty uwagi.

Wpisy na forum dyskusyjnym BitcoinAltcoin.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. BitcoinAltcoin.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.