Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Darmowe bitcoiny za rejestracje

Witam.

Czy istnieje jakaś strona która płaci w bitcoinach za rejestracje na różnych stronach internetowych? Czy jest to wogóle możliwe aby zarabiać w ten sposób czy wszelkie informacje na ten temat w internecie to zwykłe oszustwa i scamy?

Dzięki, Piotrek!

Niestety nie słyszałem nić o takich stronach, które płaciły by za rejestracje w bitcoinach.

Wydaje mi się że Jednymsposobem na „zarabianie” bitcoinów za darmo są krany. Dają Satoshis (1 Satoshi to 0,00000001 Bitcoin) za darmo, a z racji że jest to darmowy sposób, napewno nie dorobisz się milionów ani setek dolarów.

Tutaj pokaże ci kilka kraników dzięki którym zarabiam darmowe satoshi, nic nie robiąc. Kraniki te Dają darmowe satoshi co kilka minut. Proces jest bardzo, bardzo wolny ale dostajesz część bitcoina nie robiąc kompletnie nic i za darmo

Oto lista kraników w których zarabiam.

Coinpro - darmowe bitcoiny, darmowe litecoiny, darmowe feathercoiny. Usługa partnerska, która daje Bitcoin  i wiele innych monet altowych za darmo, codziennie, w zależności od twojego poziomu osiągniętego na podstawie liczby zaproszonych do programu osób, Więcej poleconych równa się, więcej darmowych krypto. Nie musisz inwestować, nie musisz się logować co kilka minut. Po prostu musisz zaprosić jak najwięcej partnerów i będziesz zarabiał nie tylko na swoich partnerach, ale także na partnerach których zaprosi twój ref.
Odwiedzaj strone  co godzinę i rzuć kostką. Dostaniesz od 40 do 60 satoshi na rzut. Zrób to 10 razy dziennie, będziesz miał 15000 (50 * 10 * 30) Satoshis miesięcznie z jednego kranikuu.
Zarejestruj się w portfelu Coinpot , ponieważ będą tam zbierać Twoje zarobki. Przy wystarczającej liczbie poleceń, na trzech kranach, minimalny limit wypłaty wynoszący 50000 Satoshis można osiągnąć w ciągu tygodnia.

Zarejestruj się w Xapo - Bitcoin Wallet & Vault, aby dołączyć do kolejnych 2 kraników.

Eobot MultiCurreny to kranik i tzw. kopalnia w chmurze. Jest to kranik, który pozwala wykupić także moc obliczeniową od innych górników i zarabiać bitcoina poprzez wydobycie nie posiadając żadnego sprzętu. Zbieraj wybraną kryptowalutę przez tydzień lub dwa, a następnie kup moc obliczeniową za zebrane monety. Ponownie zbieraj przez tydzień i ponownie kup więcej mocy . Powtarzaj to, aż na twoje konto nie będzie wpływać spora ilość  satoshi.

Bits2u. Ta interesująca strona daje moc wydobycia na miesiąc, za darmo, jako nowy bonus rejestracyjny. Następnie zbierasz 1600 Satoshi dziennie za pomocą PTC (Point To Click). Kliknij 8 reklam dziennie, aby zdobyć 200 Satoshi za każdą. Ma również usługę głosowania, w której głosujesz na tę stronę, do 3 razy dziennie i otrzymujesz 750 satoshi dziennie, 250 za każdy jeden głos. Kup dodatkową moc obliczeniową za zarobione satoshi. Minimalna moc gpu kosztuje 0,002 BTC, co moim zdaniem jest nieco za wysokim progiem dla początkujących.

witam tutaj możecie dostać za free 0.002 btc 🙂

 

http://www.freebiebitcoin.com

Fajna przeglądarka, która w tle generuje BitCoiny. Prosta sprawa na zarabianie, nic nie robiąć.
get.cryptobrowser.site/10258084

PANOWIE Najlepsza stronka na darmowy bitcoin to ta

Zaczyna się marnie jak wszędzie Ale im dłużej w tym siedzę. Tym bardziej jest to placalne. Tym bardziej że bitcoin idzie znowu do góry... Proponuję...zbierać.

Wpisy na forum dyskusyjnym BitcoinAltcoin.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. BitcoinAltcoin.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.