Immediate Edge to kolejny już robot kryptowalutowy, zyskujący ostatnimi czasy na popularności. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych algorytmów automatyzuje on handel walutami cyfrowymi i pozwala na generowanie zysku nawet niedoświadczonym inwestorom. Tak przynajmniej reklamują swój produkt jego twórcy o których wiadomo niewiele. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Immediate Edge to zapraszamy do lektury.

Czym jest Immediate Edge?

Immediate Edge jest botem tradingowym, których na rynku przybywa jak grzybów po deszczu. Został stworzony w 2016 roku przez grupę osób posiadających doświadczenie w zakresie działań giełdowych. Niestety o samych twórcach nie wiadomo nic więcej.

Zobacz rejestrację z systemie Immediate Edge – sprawdź więcej

Na czym oparte jest działanie Immediate Edge?

Jak łatwo się domyślić szczegóły technologii nigdy nie będą nam do końca znane. Jednak Mimo że nigdy nie poznamy szczegółów technologii, która założenia systemu są dość proste i opierają się na analizie rynku za pomocą innowacyjnych algorytmów i przy wykorzystaniu w tym celu botów. Wychwytują one sygnały zawarte na wykresach czy informacjach branżowych, a następnie wykorzystują je do przeprowadzania inwestycji. Innymi słowy tobą to samo co inwestor, ale o wiele szybciej. Pozwala to na przewidywaniu trendu oraz działań zanim pojawią się one na wykresie.

Bitcoin Era

Bitcoin Era

Dodatkowym atutem Immediate Edge jest szeroki zakrese działalności. Większość robotów obecnych na rynku kryptowalutowym ogranicza się do najbardziej znanych walut cyfrowych typu Bitcoin (BTC), ale nie wspomniany system. Immediate Edge pozwala na handel kilkunastoma walutami cyfrowymi oraz inwestowanie w standardowe aktywa czyli: złoto, srebro czy tradycyjne waluty. Szersza oferta przekłada się na szanse czerpania większych zysków. Kolejną bardzo pozytywną cechą jest przystępność oprogramowania. Podobnie jak wersja demo. Warto również podkreślić fakt, że Immediate Edge współpracuje jedynie ze sprawdzonymi brokerami oraz stosuje najnowsze metody zabezpieczenia.

Czy Immediate Edge to kolejny przekręt?

Immediate Edge nie jest kolejnym systemem opartym na oszustwie. Zastosowane boty są nie tylko wiarygodne, ale również skuteczne. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi brokerami oraz zastosowanym zabezpieczeniom skuteczność inwestycji utrzymuje się na poziomie w 87%-88%. Obsługa klienta jest dostępna na użytkowników przez całą dobę. Użytkownik może przetestować platformę korzystając z wersji demo. Wszystkie powyższe cechy świadczą o tym, że Immediate Edge nie jest żadnym przekrętem.

Zobacz rejestrację z systemie Immediate Edge – sprawdź więcej

Jak wygląda logowanie do Immediate Edge?

Sam proces rejestracji jest bardzo prosty. Mimo tego poniżej zamieszczamy krok-po-kroku.

 Etap 1 : rejestracja konta

Wszystko rozpoczyna się po odwiedzeniu witryny Immediate Edge. Na stronie został umieszczony formularz, który użytkownik jest zobligowany wypełnić podając  następujące dane:

  • imię i nazwisko,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu.

Następnie należy kliknąć przycisk, który znajduje się poniżej. Witryna poprosi o podanie hasła przypisanego do właśnie utworzonego konta. Po czym następuje proces weryfikacji. Zdarzają się sytuacje w których bot prosi również o weryfikację drogą telefoniczną.

Etap 2 : wersja testowa czyli demo

Po zakończeniu weryfikacji użytkownik zostaje przeniesiony na platformę inwestycyjną, ale w wersji demo. Dzięki temu można przetestować możliwości oferowane przez serwis. Korzystanie z wersji demo nie jest obarczone żadnym ryzykiem. Użytkownik zostaje wyposażony w fikcyjne pieniądze dzięki którym może swobodnie sprawdzić funkcje serwisu. Warto jednak pamiętać o tym, że w wersjach testowych bardzo często wszystko jest podkoloryzowany. Dlatego też ewentualne zyski mogą być nieralne do osiągnięcia w normalnych warunkach giełdowych.

Zobacz rejestrację z systemie Immediate Edge – sprawdź więcej

Etap 3 : dokonanie wpłaty depozytu

Aby przenieść się na prawdziwą giełdę należy dokonać wpłaty depozytu. Jego minimalna wysokość wynosi 205 €. Jeżeli użytkownik wykazuje chęć może dokonać wyższej wpłaty. System akceptuje:

  • tradycyjne przelewy bankowe,
  • przelewy walut cyfrowych z portfela kryptowalutowego,
  • płatności przy pomocy karty kredytowej.

W porównaniu z innymi botami tradingowymi  jest to dość mocno ograniczona oferta, ale większość użytkowników posiada konta bankowe, więc nie powinno to stanowić problemu.

Etap 4 : trading

Użytkownik otrzymuje dostęp do giełdy w chwili zaksięgowania depozytu na koncie. Zazwyczaj cały proces trwa niecałą dobę. Wyróżnikiem Immediate Edge jest między innymi to, że poza automatycznym systemem handlu użytkownik otrzymuje także dostęp do manualnych inwestycji. Pozwalający mu na wypróbowanie w samodzielnym obrocie walutami cyfrowymi. Warto mieć na uwadze fakt, że oddanie podejmowania decyzji botowi tradingowemu nie jest gwarancją samych wygranych tranzakcji.

Jakie można przeprowadzać wpłaty i wypłaty na Immediate Edge?

Wszelkie procedury związane zarówno z wpłatą, jak i wypłatą środków zajmują mniej niż dobę. Jest to standardem w przypadku generowania tradycyjnych przelewów bankowych.

Zobacz rejestrację z systemie Immediate Edge – sprawdź więcej

Wysokość opłat

Korzystanie z oprogramowania jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z ukrytymi opłatami. Jeżeli zastanawiasz się na czym zarabiają twórcy to informujemy, że czerpią oni zyski z procenta od wygranych transakcji przeprowadzanych przez użytkowników serwisu.