Forum

Omega Best - Jak odzyskać pieniądze? Pozew

Cytat

Hey

Wiadomo już coś w sprawie jak odzyskać środki? Zainwestowalam 5 000 Euro ...

Cytat

Wystarczy wziąć się za najważniejszych naganiaczy którzy naciągali ludzi i mydlili oczy

1. Adam K...- Warszawa
  2. Wojciech G... - Opole
  3. Vito S... - Warszawa

Nafalski i inni są zbyt mądrzy aby dać się przycisnąć natomiast te leszcze jak usłyszą zarzuty prokuratorskie i widmo kratek to szybko obciążą pozostałych. Nafalski przygotował im instrukcję co mają robić a więc żeby nic nie mówić ale on doskonale wie że jeżeli oni nie zaczną sypać to tak naprawdę prokuratura im się dobierze do dupy a Nafalski będzie czysty i on na to liczy

Cytat

ja rowniez wplacilam okolo 3tys zlotych. rowniez prosze o maila do osoby ktora bedzie robic pozew zbiorowy

Cytat

Również pragnę dołączyć się do pozwu zbiorowego, mam nadzieję, że będzie nas wielu.

Cytat

Pamietam jak czytałem opinie na temat Omega best. Komentarzy było wiele, wszyscy zachwalali, promowali, wypowiadali sie w malo rzeczowy sposób, że polskie państwo jest "głupie" i odpycha od siebie takie projektu jak Omega Best. Jakim trzeba być idiotą aby uwierzyc w zarabianie na tak wysokim poziomie procentowym. To było oczywiste, że Omega Best to piramida finansowy stary nr. odgrzany w formie kryptowaluty. Przykro patrzy się jak oszukuje się ludzi którzy zainwestowali swoje oszczędności, ale bardziej było przykre patrząc jak Ci sami ludzie pół roku wczesniej hejtowali tych którzy wypowiedzieli się, że to jest przekręt. "Jestes frajerem","pracuj za najnizsza mi pieniadze same sie robia" itp.. UOKiK zabrało sie za badanie sprawy, następnie nagłosnienie w radio Rmf fm i kokejna fala hejtu, że państwo polskie chce sciagnąć podatki, a firma zarejestrowana w emiratach... czuje niesmak w takich sytuacjach nagle teraz Ci wszyscy ludzie chca pomocy, czuja się ofiarami, Żal mi was.

Cytat

Witam, również chcę się dołączyć do pozwu.

Cytat

Witam, również chciałabym się dołączyć do pozwu.

Cytat

witam, również chce dołączyc do pozwu

Cytat

Zainteresowany tematem. Moj email tkd2000@wp.pl

Cytat

https://eepurl.us4.list-manage.com/subscribe?u=e60bbb6b16b651d448edc29c1&id=0d55e3b620

Wpisy na forum dyskusyjnym BitcoinAltcoin.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. BitcoinAltcoin.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.