Opole: Bitcoin & Blockchain Meetup (wstęp wolny)

Kiedy:
Marzec 9, 2018@17:00 – 20:00
2018-03-09T17:00:00+01:00
2018-03-09T20:00:00+01:00
Gdzie:
Katowicka 95
Opole
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
pin Studenckie Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego

Szczegółowe informacje
Wiele osób postrzega waluty cyfrowe jedynie jako narzędzie do spekulacji. My chcemy pokazać drugą stronę, czyli niezwykle fascynującą technologię, która już teraz odmienia świat i wprowadza rewolucję nie tylko w sektorze finansowym, ale także w administracji państwowej, łańcuchach dostaw, Internecie rzeczy, oraz wielu innych dziedzinach. Nie bez powodu mówi się, że blockchain to rewolucja na miarę Internetu.

Opolski Bitcoin & Blockchain meetup to wydarzenie networkingowe.

Przekazujemy wartościową wiedzę w zakresie nowej technologii Blockchain/DLT i walut cyfrowych. Wydarzenie jest otwarte, tematy przystępne dla każdego, a ponadto masz możliwość dyskusji z liderami branży – przedsiębiorcami, ekonomistami, prawnikami, programistami, przedstawicielami dużych korporacji i małych lokalnych biznesów.

Zapraszamy do udziału w drugim Opolskim Meetupie związanych z Walutami Cyfrowymi oraz Technologią Blockchain.

Wydarzenie jest skierowane dla każdego, niezależnie czy poznałeś już kryptowaluty i technologię blockchain, czy dopiero o nich usłyszałeś.

AGENDA:

“Czy Block Chain?” – Stanisław Wołoch – Prezes Quark Sp. z o.o.: bitcoinwarszawa.pl, infobitcoin.pl, członek PSB i BFU

“Bitcoin i rynki innych kryptowalut. Jak śledzić okazje na giełdzie kryptowalut na przykładzie BitBay.net” – Sylwester Suszek – Prezes BitBay Sp. z o.o.

“Rafał prostuje Lighting Network: Mythbuster” -Rafał Kiełbus – Deweloper, Polski Akcelerator Technologii Blockchain

Na zakończenie odbędzie się dyskusja z prelegentami, którą poprowadzi Rafał Prabucki, reprezentant Uniwersytetu Opolskiego i redaktor serwisu Cyfrowa Ekonomia.

🕓 Meetup odbędzie się 9 marca 2018 r. o godz. 17:00-20:00 w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego w Opolu, ul. Katowicka 95 (http://sck.uni.opole.pl/)

LOGO BITCOIN ALTCOIN

Newsletter

[FM_form id="2"]