Aktualny kurs
$
24h Maximum:
24h Minimum:
1h Maximum:
1h Minimum:W dzisiejszych czasach mikropłatności w grach i aplikacjach mobilnych cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród użytkowników, dlatego też warto sprawdzić co ma do zaoferowania kryptowaluta Tron.

Co to jest kryptowaluta Tron?

Tron (ticker: TRX) to zdecentralizowany protokół, który jak większość kryptowalut oparty jest o blockchain. Głównym zadaniem Trona jest stworzenie ogólnodostępnego systemu bezpłatnych treści rozrywkowych. Protokół Tron ma pozwolić użytkownikom nie tylko kontrolować dostęp do stworzonych treści, ale również ma trzymać pieczę nad dalszą dystrybucją. Dzięki protokołowi Tron, twórcy mają mieć zagwarantowane prawa do stworzonych przez siebie treści, a cały Internet zostanie zdecentralizowany.

Charakterystyka kryptowaluty Tron

Projekt Tron składa się nie tylko ze zdecentralizowanej platformy dystrybucji treści, ale również z specjalnego tokena Tronix, który wykorzystywany jest do płatności wewnątrz platformy. Tronix tak naprawdę zaprojektowany został jako wewnętrzna waluta gier i różnorodnych aplikacji internetowych opartych na platformie TRON.

LOGO BITCOIN ALTCOIN

Newsletter

[FM_form id="2"]